Aktualnie mamy dla Ciebie 6384 ogłoszeń

SPACE4BASE 0 0 0.00

Zweryfikowany przez SMS Zweryfikowany przez e-mail
Z Anibis od: 2019-03-28
Ostatnio zalogowany: 2019-09-29 21:30

SPACE4BASE specjalizuje się we wprowadzaniu danych, tworzeniu baz danych i usługach call center oraz back office. Chętnie współpracujemy przy programach lojalnościowych/partnerskich, obsłudze infolinii przychodzących oraz wychodzących, obsłudze skrzynek mailowych, wprowadzaniu produktów na strony sklepów internetowych czy też dodawaniu ogłoszeń na portale internetowe.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

  • Podążamy za Klientem – wprowadzamy dane i tworzymy bazy w programach Pakietu Office (np. Excel, Access) oraz w systemach CRM. Na życzenie Klienta możemy pracować na innych systemach/stronach Klienta.
  • Kompleksowe wsparcie biura – obsługa skrzynek mailowych; obsługa infolinii przychodzących i wychodzących; przygotowywanie, weryfikacja i digitalizacja dokumentów; wprowadzanie danych do systemu; tworzenie baz klientów w systemach CRM; rejestrowanie i ewidencjonowanie dokumentacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia z zakresu usług back office.
  • Szybkość i dokładność – nasi pracownicy to osoby z kilkuletnim doświadczeniem, dlatego zlecenia, których się podejmujemy są wykonywane szybko i z najwyższą starannością.
  • Bezpieczeństwo – dane, które przetwarzamy pozyskiwane są wyłącznie z legalnych źródeł, działamy zgodnie z ustawą RODO.
  • Indywidualna wycena – nie narzucamy stałych stawek, modyfikujemy cenę, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb.
  • Brak dodatkowych opłat –  nie pobieramy opłat za przyjęcie i prowadzenie zlecenia, rozliczamy się tylko z wykonanej przez nas pracy.
  • Wieloletnie doświadczenie – jesteśmy młodą firmą, ale cały nasz zespół ma przynajmniej 5-letnie doświadczenie z pracą z danymi oraz obsługą back office.
  • Gwarancja jakości – udzielamy bezpłatnej rocznej gwarancji na nasze usługi, wszystkie ewentualne błędy poprawimy całkowicie za darmo.