Aktualnie mamy dla Ciebie 5931 ogłoszeń

Agdem 0 0 0.00

Zweryfikowany przez SMS Zweryfikowany przez e-mail
Z Anibis od: 2018-11-15
Ostatnio zalogowany: 2019-03-03 14:42

Jesteśmy na rynku od 10 lat i zajmujemy się sprzedażą internetową różnych artykułów, od odzieży, zabawki oraz artykuły AGD i RTV. Posiadamy sklep internetowy, ale większość towary wystawiamy na naszym allegro. Posiadamy też profil na facebooku i tam również mogą Państwo znaleźć nasze produkty.

Naszym celem jest dotarcie do klientów i oddanie w ich ręce produkt najwyższej jakości. Dla nas zawsze najważniejszy jest klient i jego zadowolenia, dlatego ciągle się rozwijamy i szkolimy, by nasi klienci byli zadowoleni i wracali do nas.

Chcemy się wciąż rozwijać i powiększać nasz asortyment docierając też do innych klientów, w przyszłości równiez do klientów z całej europy i nie tylko.

Dla naszych klientów staramy się sprowadzać towary najwyższej jakości od sprawdzonych już od wielu lat producentów. Staramy się też mieć atrakcyjne ceny, tak by klienci byli zadowoleni zarówno z jakości produktów przez nas sprzedawanych jak i z ceny jaka oferujemy.

Obecnie posiadamy jeden sklep internetowy https://agdem.pl z odzieżą wysokiej jakości oraz dodatkami i ubraniami dla dzieci.

W przeszłości posiadaliśmy sklep sztucznainteligencja.pl, którą zawiesiliśmy na jakiś czas szukając lepszych dostawców.

W przyszłości planujemy otworzyć inne sklepy, tak by wyjść z naszymi produktami z allegro i także w internecie sprzedawać Państwu nasze produkty w jeszcze lepszej cenie.

Współpracujemy z producentami z Polski, dlatego mogą Państwo być pewni, że nasze produkty nie są wyrobami z dalekiego wschodu.

Nasze produkty znajdziesz na allegro szukając użytkownika Agdem_pl lub klikając na ten link: https://allegro.pl/uzytkownik/Agdem_pl?order=m

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!!!