Aktualnie mamy dla Ciebie 7015 ogłoszeń

Kurzweil PC88 - kultowy syntezator cyfrowy, kontro (RYPGCBNM69)

Cena: 1250.00 PLN
Sposób dostawy: Odbiór osobisty lub Wysyłka (45.00 PLN)
Przedmiot używany
Dodane przez: Cole 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Telefon: +48 501
Data ostatniej aktualizacji: 2020-01-29 20:48
Ilość wyświetleń: 344

Opis ogłoszenia

Kurzweil PC88 - kultowy syntezator cyfrowy, kontroler.

Jeden z najlepszych i niezawodnych instrumentów w swojej klasie.

Zadbany. Stan techniczny oraz wizualny bardzo dobry.

Jeden drobny mankament - modulator do korekty.

Wymiary: 36 x 11 x 138 cm

Waga: 25 kg


Jeden z najlepszych instrumentów, jakie kiedykolwiek miałem. Za tę cenę to niesamowity produkt.


INFORMACJE PRODUCENTA:

PC88 to samodzielna, przenośna klawiatura, która zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do 64 (opcjonalnie więcej) wewnętrznych dźwięków pochodzących ze słynnych próbek ROM Kurzweila. Może produkować polifonię do 32 nut w pełnym stereo i pozwala na jednoczesne nałożenie 4 dźwięków. Wbudowany pogłos i chór są również dostępne, jest również wyrafinowany arpeggiator do komponowania lub wykonywania utworu.


Dostępne są 32 wszechstronne ustawienia MIDI, które umożliwiają natychmiastowe tworzenie muzyki. Można też użyć tych ustawień jako szablonów lub utworzyć nowe ustawienia z brzmień wewnętrznych.


Ponadto PC88 jest wysokiej jakości kontrolerem klawiatury MIDI, który posiada: 88 klawiszy ważonych, regulowanych krzywymi prędkości i ciśnienia (aftertouch), 2 programowalne kółka na pokładzie, 4 suwaki, 3 przyciski i gniazda dla dwóch przełączników nożnych i czterech ciągłych kontroli pedały.

Dane na czterech niezależnych kanałach MIDI można wysyłać jednocześnie, korzystając z czterech różnych „stref”, z których każda ma swój własny zakres kluczy - które mogą się pokrywać z innymi - i własne definicje kontrolera, a także możliwość wyciszenia lub solowania natychmiast.

Inne funkcje umożliwiają łączenie i remapowanie przychodzących danych MIDI (słuchanie na wszystkich 16 kanałach) oraz możliwość natychmiastowego przejścia z jednej złożonej konfiguracji do drugiej.


Wreszcie PC88 to wszechstronny instrument multitimbralny, który może być użyty do uzupełnienia dowolnej konfiguracji MIDI.

Dzięki opcjonalnej karcie rozszerzeń VGM (Voice / GM) PC88 staje się najwyższej klasy instrumentem General MIDI do użytku w edukacji, produkcji multimediów, grach etc.


Oprócz rozszerzenia dopełnienia brzmienia PC88, tak aby pasowało do specyfikacji General MIDI, płyta VGM dodaje 12 zestawów dźwięków perkusyjnych.


Ilość wyświetleń ogłoszenia: 344

Lokalizacja

00-140 Warszawa

Kontakt ze sprzedającym

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.