Aktualnie mamy dla Ciebie 7862 ogłoszeń

Generator biowitalnej energii prany V.02 (QYOAXNM190)

Cena: 1900.00 PLN
Sposób dostawy: Wysyłka (30.00 PLN)
Przedmiot nowy
Dodane przez: biovital 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Data ostatniej aktualizacji: 2018-12-03 12:12
Ilość wyświetleń: 149

Opis ogłoszenia

Generator Prany V.02 jest to urządzenie, które transformuje szkodliwe energie z naszego otoczenia w wartości pozytywne .

Urządzenie emituje subtelną biowitalną energię wzmacnianą przez kryształy kwarcu,która przenika całą naszą przestrzeń pomagając również roślinom oraz zwierzętom będącym w jego pobliżu w promieniu do 27 m.
Energia, o której mowa to kosmiczna energia zwana też biopsychologiczną czy biowitalną energią organizmu- wszechobecną siłą ,energią przenikającą cały wszechświat oraz otaczającą wszystkie żywe istoty, płynącą przez kosmos i utrzymującą funkcjonowanie całej siatki – matrycy istnienia (energię tą nazywano Orgonem , Praną , Chi, Eterem,Pramaną ,Plazmą,Energią Życia ,Bożą Siłą ,Energią punktu zerowego ). Energia orgonu jest inteligentną energią wyższego rzędu przenikającą materię. Generator można przyrównać do mechanicznego bioenergoterapeuty.

Dr.W.Reich podaje,że zatory w swobodnym przepływie owej siły powodują blokady w ciele oraz dysharmonię czyli choroby. Rolą generatora jest jej subtelne zharmonizowanie w ciele jak i środowisku nas otaczającym.
Urządzenie powoduje równomierne rozprowadzenie energii we wszystkich kierunkach w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Wytwarza wibracje identyczne jak rezonans przyrody, który jest najlepiej wyczuwalny kiedy jesteśmy np: przy wodospadzie, nad brzegiem oceanu lub też wśród bujnej roślinności natury. To właśnie ten rezonans ma właściwości lecznicze. Każda choroba w organizmie jest dysharmonią którą należy skalibrować do stanu właściwego zgodnego z matrycą zdrowia.
Generator zawiera cewki ,które pobierają energię z eteru i powodują jego zagęszczenie na określonym obszarze. Taką rolę ma generator plazmy. Ta subtelna energia skupiona w danym miejscu powoduje , że osoba która znajduje się w pobliżu urządzenia zaczyna się kalibrować, a jej ciało powoli zacznie wibrować zgodnie z tą boską energią.
Całe zjawisko zachodzi zgodnie z prawem rezonansu. Organizm ,który jest w dysharmonii dostraja się do uporządkowanej energii prany. Spolaryzowane cewki miedziane - magnetyczna (zewnętrzna ) oraz grawitacyjna (wewnętrzna) poddane wcześniejszemu procesowi zmiany struktury pochłaniają ze środowiska energię przetwarzając ją w rdzeniach.


W dolnej części urządzania znajduje się mosiężny indykator pełniący rolę transmitera na potrzeby konwencji mentalnej np. podczas modlitwy lub medytacji . Element został odwzorowany z pracującego w energii białego światła wahadła Isis znalezionego w Egipcie, prawdopodobnie przez Andre Bovisa twórcy skali pomiarowej energii subtelnych.Wahadło Isis jest używane przez radiestetów , naturoterapeutów na całym świecie. Transmiter wyposażony jest w elementy czterech baterii (talerzy) , które łączą się z naszym DNA . Element ten jest nie podatny na korupcje – promieniowanie – stąd absolutna synchronizacja i kompatybilność w systemie generującym plazmę . Urządzenie stanowi również rolę odpromiennika z często wynikających zakłóceń smogu elektromagnetycznego szczególnie w dużych miastach.
Kula wykonana z kryształu kwarcu na górze indykatora również przeciwdziała zakłóceniom otoczenia .

Generator również spełnia walory estetyczne .Jest to nie tylko wyjątkowa oraz oryginalna ozdoba,która zwraca na siebie uwagę ,ale też przepięknie prezentujący się artefakt zarówno w dzień jak również w nocy w fioletowym oświetleniu. Wygląd i styl zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. Generator nie tylko zwraca na siebie uwagę jako nadzwyczajny artefakt zdobiąc naszą sypialnię czy salon lecz też daje nam subtelną energię życia tak bardzo dziś niezbędną do prawidłowego funkcjonowania.

W komplecie znajduje się też kompas w celu prawidłowego ustawienia generatora względem pola magnetycznego ziemi na 310 st. w kierunku zach-połnocny. Co zostało sprawdzone radiestezyjnie. Generator po zalaniu ciekłą plazmą osiąga wartość od 40000-78000 jednostek Bovisa w zależności od ustawienia względem pola magnetycznego ziemi . Przy zakupie znajduje się zdjęcie pokazujące jak ustawić z kompasem generator.

Cały generator umieszczony jest pod grawerowaną kopuła szklaną o wysokości 30 cm i szerokość 20 cm. Wykonana jest ona ze szkła stylizowanego na stary styl tak by pasowała do całości urządzenia. Kopuła jest sygnowana logiem Kwiatu życia oraz napisem GRAVITATIONAL – MAGNETIC FILD
Plasma Generator V.02

Specjalnie dobrane fioletowe oświetlenie ,które jest falą światła widzialnego o wielkości 440-400 nm znajdujące się u podstawy generatora na którym znajduje się odpromiennik.

Sam rdzeń przypomina triskelion celtycki symbol równowagi znany jako reprezentujący świętą trójcę oraz wieczny cykl życia oraz twórczą energię żeńską przenikającą cały kosmos. Symbolika ta również jest interpretowana jako monada i znana w innych starożytnych tradycjach chrześcijańskich ,buddyjskich czy słowiańskich od wielu tysięcy lat.

Poniżej właściwości generatora opisane na podstawie metafizycznych obserwacji własnych oraz osób korzystających z tego typu urządzeń opisujących swoje doświadczenia na forach internetowych :

- Bardzo silny odpromiennik przed smogiem elektrycznym radius 27 m
- Wzmacnia i regeneruje siły witalne organizmu
- Harmonizuje i regeneruje pole ludzkiej Aury
- Odblokowuje przepływ energii w organizmie co zapobiega chorobom
- Poprawia sen
- Chroni nasza przestrzeń przed nisko wibracyjnymi energiami z płaszczyzny astralnej
- Negatywne myśli i pesymistyczne nastawienie często zmienia się w optymistyczne.
- Odblokowuje i harmonizuje czakry oraz meridiany
- Wspomaga medytację poprzez kryształy.
- generator transformuje negatywną energię DOR - szkodliwą dla środowiska na energię pozytywną POR życiodajną (Prana /Orgon /Plazma).

Prekursorami metod leczenia energią biowitalną byli dr.Georges Lakhovski ,dr.Wilhelm Reich , Nikola Tesla , Raymond Rife

W miesięczniku Wróżka z Maja 2017 można przeczytać artykuł o oferowanym generatorem.

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 149

Lokalizacja

20-815 Lublin

Kontakt ze sprzedającym

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.