Aktualnie mamy dla Ciebie 6384 ogłoszeń

Szkolenie z zakresu wykonywania zabiegów fryzjerskich (QWESGLBN25)

Cena: 0.00 PLN
Sposób dostawy: Odbiór osobisty
Przedmiot nowy
Dodane przez: Agnieszkaa 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Telefon: +48 502
Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-05 11:11
Ilość wyświetleń: 48

Opis ogłoszenia

Zajęcia z wykonywania zabiegów fryzjerskich odbywać się będą przez 2 dni- niedziela, poniedziałek  po 8 godzin lekcyjnych. Kurs jest odpowiedzią na konkretne - zdiagnozowane potrzeby klienta w zakresie zabiegów fryzjerskich. Obejmować będzie 16 godzin dydaktycznych, czyli 2 spotkania po 8 godzin dydaktycznych. Program szkolenia obejmuje strzyżeni, upinanie, koloryzację oraz zabieg keratynowego prostowania włosów.

 

Kurs pozwoli podnieść kompetencje z zakresu wykonywania zabiegów fryzjerskich. Po zakończonym szkoleniu uczestnik potrafi skutecznie wykonywać zabiegi związane z fryzjerstwem: strzyżenie, upinanie, koloryzacje oraz keratynowe prostowanie włosów.

 

 Jeśli chcesz:

 - podnieść kwalifikacje zawodowe - poznać podstawy wykonywania zabiegów fryzjerskich - wyróżniać się na rynku swoimi umiejętnościami to szkolenie jest dla Ciebie

 

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 48

Lokalizacja

20-346 Lublin

Kontakt ze sprzedającym

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.