Aktualnie mamy dla Ciebie 5606 ogłoszeń

PLOTER TNĄCO - BIGUJĄCY ATMS / Polska Firma Produkcyjna! (ERUPFKX235)

Cena: 130680.00 PLN
Sposób dostawy: Odbiór osobisty lub Wysyłka (11111.00 PLN)
Przedmiot nowy
Dodane przez: ATMSolutions 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-20 13:36
Ilość wyświetleń: 32

Opis ogłoszenia

Maszyna tnąco-bigująca należy do grupy ploterów płaskich wielonarzędziowych z możliwością równoczesnego zamontowania dowolnego narzędzia w każdym z uchwytów. Wykorzystywana jest do wykrawania i bigowania szerokiej gamy materiałów, w tym powszechnie stosowanych papierów, kartonów, tektur, skóry, filcu itp. Maszyna ma możliwości wykonywania całej pracy z jednego pliku programowego dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi przełączania między operacjami cięcia i bigowania.


Istnieje możliwość ubezpieczenia maszyny na preferencyjnych warunkach w PZU. Szczegóły u naszych Specjalistów ds. Sprzedaży.Ponadto firma ATMS oferuje szkolenia z obsługi maszyny i jej oprogramowania.Cena netto : od 130.680,- nettoNie znalazłeś tego, czego szukałeś ? Potrzebujesz innej maszyny ? Napisz do nas !Firma ATMSolutions jako producent maszyn CNC zajmuje się personalizowaniem urządzeń oraz rozwiązań technologicznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Posiadamy bogate doświadczenie, które wypracowaliśmy podczas wielu wdrożeń.Tysiące naszych maszyn pracuje na całym świecie !

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 32

Lokalizacja

05-092 Łomianki

Kontakt ze sprzedającym

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.