Aktualnie mamy dla Ciebie 7862 ogłoszeń

Mieszkanie w systemie TBS ul. Kowalczyka 16 (ERUIDHJC14)

Cena: 163000.00 PLN
Przedmiot używany
Dodane przez: KAMEG 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Data ostatniej aktualizacji: 2019-05-19 12:01
Ilość wyświetleń: 106

Opis ogłoszenia

Informacje szczegółowe

  • Lokalizacja: Białołęka
  • Wystawca: Właściciel
  • Liczba pokoi: 2
  • Liczba pięter: 10
  • Piętro: 6
  • Powierzchnia: 44 m2

Mieszkanie 2-pokojowe na 6-piętrze, aneks kuchenny, łazienka, loggia z widokiem na las, plac zabaw, do mieszkania przynależy komórka lokatorska na tym samym piętrze oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym.


Osiedle zamknięte z całodobową ochroną oraz wewnętrznym patio z trawnikiem, ławeczkami i placem zabaw. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie częściowo umeblowane, kuchnia w pełni wyposażona. Remont w 2018 r. - nowe podłogi, uzupełnienie gładzi i malowanie wszystkich ścian. Bardzo ciekawa okolica w pobliżu kanałek Żerański, las, siłownia, boisko Orlik , korty tenisowe, komunikacja autobus do metra Marymont 10min, w pobliżu szkoła żłobek.Blok zlokalizowany jest w pobliżu Kanałku Żerańskiego, na około jest dużo zieleni, boisko orlik oraz siłownia na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się przedszkole i szkoła. W bliskim sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów (Auchan, Lidl, FreschMarket, Grosik).

W bliskiej odległości znajdują się dwa przystanki autobusowe, z których można dojechać do metra Marymont kilkoma autobusami ( 326, 518, 705, 735) w niecałe 10 min. Dojazd do centrum zajmuje niecałe 20 min.

Nowy najemca musi być obywatelem polski, nie może posiadać mieszkania ani działki w Warszawie.

Dokumenty potrzebne : Zaświadczenia o zatrudnieniu lub renta /emerytura ( czas nieokreślony) i zaświadczenie o dochodach brutto z ostatnich 3 miesięcy (w ustawie TBS jest podana maksymalna kwota dochodów przy 1 ,2 czy 3 osobach), zaświadczenie z US o wysokości uzyskanych dochodów w roku poprzednim.

Opłaty za cesję oraz koszty obsługi w TBS to kwota 5500,- oraz druga kwota to kaucja za lokal ( która jest zwrotna przy przepisaniu na kolejna osobę) to jest takie zabezpieczenie gdyby ktoś nie regulował opłat kwota wynosi 8857,68. W ciągu 7 dni trzeba dostarczyć oświadczenie potwierdzone u notariusza w formie aktu do TBS.i. Tel. 604 850 023 - bezpośrednio.

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 106

Lokalizacja

03-193 Warszawa

Kontakt ze sprzedającym

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.