Aktualnie mamy dla Ciebie 7549 ogłoszeń

Wprowadzanie danych / call center / bazy danych / back office (ERTVBN4680)

Cena: 0.00 PLN
Dodane przez: SPACE4BASE 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Telefon: +48 724
Data ostatniej aktualizacji: 2019-04-05 16:08
Ilość wyświetleń: 275

Opis ogłoszenia

SPACE4BASE - Bezpieczna przestrzeń dla Twoich danych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą biura, oferujemy usługi takie jak:

  • Tworzenie baz danych – budujemy bazy w oparciu o legalne źródła, wyszukujemy ogólnodostępne aktualne dane. Bazy tworzymy w  różnych programach, m.in. Excel, Access oraz w systemach CRM. Na życzenie Klienta możemy pracować na innych systemach/stronach. Podejmujemy się tworzenia baz z różnych branż. 
  • Obsługa skrzynek mailowych/mailing – obsługujemy skrzynki mailowe firm, akcji promocyjnych, programów lojalnościowych itp. Oferujemy mailową obsługę Klienta, wysyłamy oferty drogą mailową, przyjmujemy reklamacje, kontaktujemy się z obecnymi Klientami firmy.
  • Wprowadzanie i uzupełnianie danych – zajmujemy się digitalizacją wszelkich dokumentów, np. ankiet, formularzy, faktur, dokumentów tekstowych. Przepisujemy dane z wersji papierowej na cyfrową, skanujemy dokumenty oraz uzupełniamy brakujące dane.
  • Obsługa infolinii/telemarketing – obsługujemy infolinie przychodzące i wychodzące, przeprowadzamy ankiety telefoniczne, wykonujemy telemarketing do klientów indywidualnych i biznesowych.
  • Obsługa programów lojalnościowych/partnerskich – oferujemy wsparcie w obsłudze programów, prowadzimy infolinie, obsługujemy skrzynki mailowe, weryfikujemy i aktualizujemy dane w systemie, rejestrujemy nowych Klientów, aktualizujemy katalog nagród, przyjmujemy zamówienia i reklamacje, weryfikujemy hasła konkursowe itp. 
  • Dodawanie ofert/ogłoszeń na portale – dodajemy produkty na strony sklepów internetowych, publikujemy ogłoszenia na różnych portalach internetowych. Pomagamy firmom z różnych branż szybko dotrzeć do jak największej liczby osób poprzez systematyczne dodawanie ogłoszeń.
  • Transkrypcje nagrań – spisujemy nagrania różnego typu: konferencje, wywiady, wykłady, rozprawy sądowe itp. Nagrania możemy spisać zarówno z pełną dokładnością tego, co jest na nagraniu, ale również wersję skróconą, zawierającą kluczowy materiał.

Oferujemy usługi z zakresu prac biurowych, akcji promocyjnych, konkursów i programów partnerskich. Jeżeli mają Państwo projekt lub zlecenie z tego zakresu, ale na powyższej liście nie ma usługi, która Państwa interesuje – prosimy o kontakt – porozmawiamy o Państwa projekcie i przedstawimy nasze propozycje współpracy. Więcej o nas można znaleźć na stronie http://space4base.com.pl.

Zapraszamy do współpracy. Na Państwa pytania chętnie odpowiemy drogą telefoniczną lub przez portal Anibis.

     
Ilość wyświetleń ogłoszenia: 275

Lokalizacja

42-140 Panki

Kontakt ze sprzedającym

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.