Aktualnie mamy dla Ciebie 6858 ogłoszeń

Ostatni dostępny lokal (EIDHXVB138)

Cena: 1213.00 PLN
Przedmiot nowy
Dodane przez: anna.kosznik 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Telefon: +48 570
Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-14 12:01
Ilość wyświetleń: 47

Opis ogłoszenia

Posiadamy lokal biurowy o powierzchni 37,91 m², na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku należącym do ELKOP SE w ścisłym centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i w sąsiedztwie kompleksu handlowo - usługowego Elzam oraz Giełdy Elbląskiej. 

Budynek został wyremontowany w 2018 roku, posiada lokale biurowe o wysokim standardzie.

 Stawka miesięcznego czynszu wynosi 32 zł netto za 1m², w stawce zawarta jest opłata za centralne ogrzewanie, wodę wraz z odprowadzeniem ścieków oraz udział Najemcy w kosztach utrzymania części wspólnych. Najemca uiszcza jedynie opłatę za energię elektryczną rozliczaną z podlicznika oraz we własnym zakresie podpisuje umowę z operatorem usług telekomunikacyjnych. 

W celu zabezpieczenia ewentualnych ww. zobowiązań czynszowych, Najemca zobowiązany będzie do uiszczenia kaucji, na rzecz Wynajmującego, w wysokości 2 miesięcznego czynszu brutto.

 Budynek położony jest w centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i - jednej z głównych arterii miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo dworca PKP, PKS oraz pętli ZKM co umożliwia szybką i dogodną podróż w dowolne miejsce.
 

Lokale posiada klimatyzację, instalację światłowodową oraz domofonową. Do dyspozycji naszych Klientów, został udostępniony aneks kuchenny.

 W razie pytań zachęcam do kontaktu pod numerami telefonów 570 663 383, 600 805 192 lub mailowo pod adresami anna.kosznik@elkop.pl, wynajem@elkop.pl .
Ilość wyświetleń ogłoszenia: 47

Lokalizacja

82-300 Elbląg

Kontakt ze sprzedającym

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.