Aktualnie mamy dla Ciebie 1401 ogłoszeń

WYCINARKA LASEROWA FIBER ATMS 6090 500W /sprawdź! (EIADJBNM48)

Cena: 199000.00 PLN
Dodane przez: ATMSolutions 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Data ostatniej aktualizacji: 2020-04-18 11:58
Ilość wyświetleń: 336

Opis ogłoszenia

 

Kompaktowa Wycinarka Laserowa FIBER 6090 wyposażona została w specjalny układ autofocusa- zdolnego do utrzymywania stałego dystansu od obrabianego metalu niezależnie od jego grubości. Funkcja ta pozwala na śledzenie obrabianej powierzchni w czasie rzeczywistym, co wpływa na dokładność odwzorowania projektu. Dzięki funkcji automatycznego fokusa cięte krawędzie zawsze są idealne,  deformacje i nierówności powierzchni nie wpływają na finalny wygląd produktu.

 

Laser tnie stal nierdzewną oraz węglową, a doposażony w źródło nLight radzi sobie doskonale także ze:

 

-złotem,

 

-srebrem,

 

-aluminium,

 

-brązem,

 

-miedzią,

 

-cynkiem,

 

-…


 

UWAGA, zapewniamy:

 

Mobilność urządzenia – urządzenie znajduje się na kółkach transportowych, dzięki czemu bez problemu można zmieniać jego miejsce.

 

Swobodę obsługi – urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było komfortowe w użyciu dla operatora, prosty dostęp do układu optycznego oraz elementów ruchomych zapewnia prostą i szybką eksploatację oraz konserwację.

 

Elastyczność montażu – niezbędne podzespoły możemy dostarczyć w częściach i montować na miejscu (np. gdy prześwit bramy/drzwi nie jest wystarczający do instalacji maszyny w całości).

 

Szkolenie – podczas odbioru szkolimy z zakresu obsługi urządzenia i oprogramowania oraz z zakresu eksploatacji i konserwacji urządzenia.Nie znalazłeś tego, czego szukałeś ? Potrzebujesz innej maszyny? Napisz do nas !Firma ATMSolutions jako producent maszyn CNC zajmuje się personalizowaniem urządzeń oraz rozwiązań technologicznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Posiadamy bogate doświadczenie, które wypracowaliśmy podczas wielu wdrożeń.
Tysiące naszych maszyn pracuje na całym świecie !www.atmsolutions.pl

 

e.baranska@atmsolutions.pl

 

790730159

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 336

Lokalizacja

05-092 Łomianki

Kontakt ze sprzedającym

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.