Aktualnie mamy dla Ciebie 7856 ogłoszeń

Praca w Obiekcie Widowiskowym - Kraków - pełen etat (AFVM124670)

Cena: 0.00 PLN
Dodane przez: Sanpro 0 0 0.00 Zweryfikowany przez e-mail Zweryfikowany przez SMS
Kontakt ze sprzedającym
Telefon: +48 727
Data ostatniej aktualizacji: 2019-01-08 10:39
Ilość wyświetleń: 220

Opis ogłoszenia

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje osoby na stanowisko : Osoba Sprzątająca

Miejsce pracy:

Kraków - ulica Marii Konopnickiej

Zadania:

-sprzątanie sal konferencyjnych, sanitariatów, sal teatralnych, garderób oraz audytorium.

Wymagania:

-dokładność i sumienność,

-motywacja do pracy.

Zainteresowanym kandydatom firma oferuje:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

-samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

-praca możliwa w godz.: 6-14, 14-22 (na zmiany) lub same nocki 22-6,

Osoby zainteresowane zapraszam do konaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00 pod nr: 727-003-242. W godz.:16.00-21.00 kontakt z infolinią:71-711-01-44.

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 220

Lokalizacja

32-564 Kraków

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Pole jest wymagane

Zastrzegamy sobie prawo do wglądu w zawartość treści wiadomości oraz zgłaszania nadużyć odpowiednim organom. Wysyłając wiadomość akceptujesz tym samym politykę prywatności i regulamin serwisu.